Zákaznická linka

777 088 810

NEMOVITOSTI MAKLÉŘE

"Jednali jsme s panem Šmídem a byli jsme naprosto spokojení! Získali jsme dojem, že je tu skutečně teď a tady pro nás. Průběžně nás o všem informoval a neměl problém prodiskutovat jakékoli naše požadavky. Jeho přístup je lidský a profesionální. Mohu jen doporučit".

Michaela Kopejtková

"S touto realitní kanceláří jsme byli nadmíru spokojeni. Profesionální, lidské a příjemné chování majitele RK. Správná a zdravá firemní ideologie, která byla ku úspěchu všem. Moc děkujeme. Honza a Tezera".

Jan Kryl

"Opakovaná spolupráce je efektivní, přínosná a na vysoké profesionální úrovni. Excelentní služby a právní servis".

Benty Benty

"Jednali jsme s panem Šmídem a byli jsme vždy spokojeni. V průběhu celého řízení nás o všem informoval, byl vstřícný, ochotný a jednal profesionálně. Pokud bychom se v budoucnu rozhodli využít služeb realitní kanceláře, tak bychom určitě oslovili opět pana Šmída. Děkujeme mu touto cestou za vše, co pro nás udělal a jeho služby mohu doporučit všem. Manželé Podhradští".

Dana Podhradská

Jakub Šulc

Alena Riemerová

Petr Novotný

Jitka Sýkorová

Jiřina Kopecká

"Touto cestou bych chtěla poděkovat za pomoc při řešení mé bytové situace. Byla jsem velmi spokojena se službami a příjemně překvapena přátelským přístupem. Mohu kancelář všem vřele doporučit".

Tomáš Copko

"Naprosto profesionální přístup".

"Super jednání. Doporučuji".

"Znám pana Petra Šmída několik let. Jeho práce a jednání bylo vždy velmi korektní a profesionální".

Jiří Čermák

Dan H.

"Naprosto výborný a profesionální přístup. Prodej nemovitosti proběhl velmi hladce a nadočekávání rychle. Žádné vzdušné zámky a plané sliby, prostě profesionální poradenství i servis a navíc s velmi lidskou tváří".

"U pana makléře Petra Šmída (Region Real Max - Kutná Hora) si nejvíce cením osobního, vřelého, velmi citlivého a zároveň vysoce profesionálního přístupu. Je vidět, že ví přesně, co dělá a že za jeho jednáním je mnoho zkušeností. Jeho služby mohu jen doporučit. Jedná se o maximální 5* servis, se kterým jsem se dlouho nesetkala. Ve službách je takovýto přístup vidět zřídkakdy".

Martin Kopejtko

Hodnocení klientů

Děkujeme všem klientům za jejich hodnocení

Eva Plchová

 

Dobrý den,

 

jmenuji se Petr Šmíd a realitám se věnuji od roku 2008.

Proč se vlastně pohybuji v oblasti realit ? Na to je jednoduchá odpověď, prostě mě tato práce baví a rád poznávám nové věci a lidi.

 

Finanční ohodnocení je určitě skvělé, ale musím říct, že je velice příjemný pocit, když Vám klient po skončení obchodu poděkuje a řekne Vám například, že jsem mu pomohl splnit si svůj sen ... a je jedno, jestli nemovitost kupoval nebo prodával.

 

Nechci Vám zde slibovat nemožné, rád Vám pomohu a to třeba jen konzultací nebo s tržním oceněním Vaší nemovitosti. Má práce není jen o prodeji, ale spíše o předávání informací a zkušeností.

 

Těším se na spolupráci

KONTAKTY :

 

Tel. : +420 774 371 111

 

Email : 

ˇ

Petr Šmíd

Petr Smíd